so 6.2.2010 |

Zápas Třeboň - Plzeň

Hned v prvním kole po reprezentační přestávce jsme se dočkali překvapení, když Plzeň po osmi kolech bez prohry klopýtla na půdě Třeboně. Domácí se od počátku utkání dostali do vedení, které ve 12.minutě narostlo již na rozdíl pěti branek 8:3. Plzni se podařilo postupně stahovat náskok a šest minut před koncem prvního poločasu to bylo již jen 12:10 pro domácí. Těm se ale vydařil závěr a v poločase tak vedli lichotivým rozdílem 18:13. Hostující celek se ve druhém poločase snažil zvrátit nepříznivý stav a jeho snaha byla korunována minutu před koncem, kdy nejlepší střelec Plzně Šetlík srovnával na 28:28. Dvacetpět sekund před koncem si trenér hostí Haber vybral oddechový čas, ale závěr zápasu jeho svěřenci nezvládli a ztratili míč. Toho naopak využila Třeboň a hrající asistent Jordák pár sekund před koncem získal definitivní vítězství pro svůj celek.